Fryzjer E l e g a n t

Elżbieta Liburska

      Witamy na stronie internetowej naszej firmy ELEGANT. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem miłośników fryzjerstwa i przygotowaną ofertą profesjonalnych usług.

 

   Nasz zespół  stylistów włosów i wysokiej jakości produkty tworzą to niezwykłe miejsce. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów świadcząc najwyższej jakości usługi fryzjerskie obejmujące koloryzację, strzyżenia damskie i męskie, przedłużanie włosów, modelowanie i nowoczesne upięcia włosów, zabiegi pielęgnacyjne na włosy.

 

Jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi stylistami-fryzjerami, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania. Jak na dobrych stylistów fryzur przystało, w swojej pracy nie ograniczamy się wyłącznie do wyuczonych technik fryzjerskich. Dla nas – stylistów włosów – fryzjerstwo jest czymś więcej. Każdego dnia kreujemy niezwykłe stylizacje dopasowane do osobowości, stylu i urody Klientów.

 

Zaproponujemy Ci odpowiednie, idealnie dopasowane rozwiązania fryzjerskie oraz zaproponujemy odpowiednią kurację w zależności od kondycji Twoich włosów. Wykonywane zabiegi na włosy w naszym salonie fryzjerskim to prawdziwe spa dla włosów. Dodatkowo, udzielimy praktycznych porad z zakresu pielęgnacji włosów w domu – byście mogli Państwo cieszyć się spektakularnych efektem przez długi czas.

 

Jesteśmy zgranym zespołem fryzjerów – stylistów, czerpiemy radość z wykonywanej pracy i satysfakcję z zadowolonych Klientek i Klientów. W naszych salonach panuje przyjemna i przyjazna atmosfera. Dbamy o jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście.

Chcemy, aby czas spędzony w naszym salonie był czasem relaksu i zadowolenia.

CENNIK

Cennik usług dostępny w naszych salonach.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wyceny usługi, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź przez naszą stronę na:

 

https://web.facebook.com/Salon-Fryzjerski-Elegant-1142866242466084/

 

 

 

12346 78